GWR Live! ve Backstage Event Co.

Backstage Event Co. Türkiye’de Guinness World Records Live! ‘ın resmi organizasyon ajansıdır. Ayrıca GWR Live! ‘ın Avrupa ve Ortadoğu’da gerçekleştirdiği etkinliklerinde  “prefer agency” konumundadır. 2010 yılında Türkiye, GWR Live! konsepti ile, farklı illerde yer alan toplam 9 FORUM Alışveriş Merkezinde yapılan ve 6 ayda toplam 58 Dünya rekortmenliği kazandıran Roadshow ile tanıştı. Türkiyede ilk kez gerçekleştirilen ve büyük başarı sağlayan organizasyon, büyük ilgi ve iletişim başarısı sağladı. Guinness World Records, Dünya’daki rekor kırma başarılarının tek kabul edilen otoritesidir ve Dünya nüfusunun %90’ının hayalini kurduğu “rekortmenlik” sıfatının tek sahibidir.

 

Guinness World Records Live! ; Rekor kırmanın ulaşılamaz görüntüsünü yıkan, rekor kırma mücadelesinin ne kadar eğlenceli olduğunu bir kere daha hatırlatan ve katılımcılarına rekortmen olmak için gereken tüm uzun prosedürleri bir kenara bıraktırıp katılımcılarının anında dünya rekortmeni olmasını sağlayan, 2009 yılında kurulmuş Guinness World Records yan firması olarak hayata geçmiş bir etkinliktir.

 

GUINNESS WORLD RECORDS LIVE!

 

Özellikle şirket çalışanlarına, bayi toplantılarında, özel organizasyonlarda, kalabalık kitlelerin bulunduğu ortamlarda, takım veya bireysel olarak katımcılara dünya rekortmeni olma imkanı vermektedir. GWR Live!, Dünya’da da örnekleri bulunduğu üzere, kurum içi motivasyon toplantılarında, panellerde ve bayii toplantılarında aktif olarak kullanılmaktadır. Dünya rekortmeni olmak için gereken tüm bekleme prosedürleri Live! konseptiyle ortadan kalkmakta, rekor kıran kişi ve takım anında Guinness Dünya Rekortmeni sertifikasını ve lisansını almaktadır.

GWR LIVE! …Globaldir, Eğlencelidir, Motive Edicidir.

 

Dünyanın en çok satan ve yayımlanan kitabı olan Guinness Dünya Rekorları Kitabı’na markanın ismi ile girme şansı elde etme imkanı verir.

 

Bir rekortmen olmaya sadece bir telefon uzaklığındasınız!