Projeler Projects » VakıfBank » VakıfBank – 81 il 81 Otomobil Haberler News

poster

Proje Adı:

Project Name:

VakıfBank – 81 il 81 Otomobil

Marka Adı: VakıfBank
Proje Tarihi: 2012
Brand Name: VakıfBank
Project Year: 2012

AMAÇ
Tüm Türkiye’de iletişimi yapılan 81 il 81 Otomobil kampanyasının, İstanbul’da 2, İzmir, Trabzon, Kayseri ve Ankara’da yer alan AVM’lerde hedef kitleye birebir iletişim kurarak, kampanyanın duyurulmasını sağlayarak; katılımcıların etkinliklerle hediyeler kazanmasını ve Vakıfbank World Kart başvurusunda bulunmasını sağlamak.

UYGULAMA
Her AVM’de Cumartesi ve Pazar olmak üzere 1 haftasonu gerçekleştirilen çalışma 6 haftasonu sürdü. Proje İstanbul’da gerçekleştirilen Basın Toplantısı ile start aldı. Basın toplantısı kampanyanın reklam yüzü Engin Altan Düzyatan ve Kredi Kartlar Bölüm Başkanı Meriç Kaytancı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Etkinlikler Vakıfbank Perküsyon Ekibinin performansıyla start aldı. Vakıfbank Perküsyon ekibi kampnaya Jingle olan “Gel Gel Otomobilim Gel” parçasını muhteşem bir performansla çaldılar. Performansı izleyen yüzlerle kişiyle soru cevap oyunu gerçekleştirildi.

MC’nin sorduğu sorulara doğru yanıt veren AVM ziyaretçileri birbirinden değerli Vakıfbank hediye ürünler kazandı. Aynı zamanda, “hediye otomobil” kazanmak için Vakıfbank World Card başvurusu gerçekleştirdi.

Aynalı raket uygulamamız ile katılımcılar, kampanyanın yüzü olan Engin Altan Düzyatan ile yan yana görüntülendi. Çekilen resimler, Vakıfbank kartonet çerçeveler eşliğinde anında katılımcılara hediye edildi.

SONUÇ
Proje sonunda 6 AVM’de gerçekleştirilen etkinliklerle birlikte, 3.634 kişi Vakıfbank World Card başvurusunda bulundu. Perküsyon ekibimiz kez 49 canlı performans ile 220 dk. Vakıfbank Jingle performansı gerçekleştirdi. 4.759 kişiye 7 farklı Vakıfbank hediye ürün verildi. 2.815 kişinin aynalı cutoutta fotoğrafı çekildi ve Vakıfbank kampanya kartonet çerçeveleri içerisinde hediye edildi. 10.000’lerce kişi kampanya hakkında bilgi sahibi oldu.